+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowania w transporcie towarów

Odszkodowania w transporcie towarów

Transport drogowy towarów w ostatnich latach kwitnie z uwagi na szeroki wachlarz usług kurierskich i częstotliwość zakupów dokonywanych przez Internet. Zarówno spedytorzy, jak i przewoźnicy nierzadko muszą się zmagać z problemem uszkodzonych w transporcie przesyłek i ich reklamacją przez klientów. Pomimo posiadanego ubezpieczenia OC, nie zawsze jednak udaje się uzyskać zadowalające świadczenie od ubezpieczyciela. Jeśli masz problem z likwidacją szkody w przesyłce, zgłoś się do nas Pomożemy Ci uzyskać jak najwyższe świadczenie, które zrekompensuje Twoją szkodę.

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami