+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowania z tytułu zdarzeń losowych

Odszkodowania z tytułu zdarzeń losowych

Ubezpieczenia domów i mieszkań z uwagi na liczne, nieprzewidywalne sytuacje życiowe zyskują coraz większą popularność. Często zdarza się, że właściciele ponoszą szkodę majątkową w wyniku różnych zdarzeń losowych tj. pożarów, zalania przez sąsiada itp. Zdarzenia szkodowe mogą wynikać zarówno z błędów ludzkich, jak i zdarzeń niezawinionych. Jeżeli zostałeś poszkodowany takim zdarzeniem, a posiadasz polisę i masz problem z wypłatą odszkodowania przez ubezpieczyciela, zgłoś się do nas Dzięki naszej pomocy uzyskasz odpowiednie dla swojej szkody odszkodowanie, którego możesz domagać się zarówno z ubezpieczenia OC obowiązkowego np. wykonawcy remontu, którego działanie lub zaniechanie spowodowało szkodę, jak i z ubezpieczeń dobrowolnych dotyczących ochrony mienia.

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami