+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowania za niedopełnienie obowiązków przez właściciela / zarządcę nieruchomości / drogi

Odszkodowania za niedopełnienie obowiązków przez właściciela / zarządcę nieruchomości / drogi

Stan naszych chodników czy też dróg pozostawia wiele do życzenia i mowa tu nie tylko o oblodzonej nawierzchni w okresie zimowym. Nasze usługi obejmują w szczególności dochodzenie odszkodowań za upadki na dziurawym, krzywym lub śliskim chodniku, upadki na drodze, za uszkodzenia pojazdów spowodowane zaniechaniami zarządców dróg. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania nie tylko za szkodę materialną tj. koszty leczenia poniesione w związku z uszkodzeniem ciała lub wartość utraconego mienia w przypadku pojazdu, ale także w uzyskaniu zadośćuczynienia za doznaną krzywdę (ból, cierpienia fizyczne i psychiczne związane z traumatycznym zdarzeniem).

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami