+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowanie w związku z wypadkiem komunikacyjnym z polisy OC sprawcy

Odszkodowanie w związku z wypadkiem komunikacyjnym z polisy OC sprawcy

Jeśli brałeś udział w wypadku samochodowym jako kierujący pojazdem lub pasażer i wyniku tego zdarzenia doznałeś obrażeń ciała lub ujemnych cierpień fizycznych i psychicznych, to w zależności od okoliczności Twojego przypadku będzie przysługiwać Ci nie tylko odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów leczenia, dojazdów do lekarzy czy utraconych zarobków, gdyż pełna rekompensata powinna zawierać jeszcze zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, a w przypadku całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej albo zwiększenia się Twoich potrzeb lub zmniejszenia powodzenia na przyszłość należy Ci się także stosowna renta. Podobnie przedstawiona powyżej sytuacja wygląda, jeśli jesteś członkiem najbliższej rodziny zmarłego w takim wypadku komunikacyjnym. Zadośćuczynienie będzie Ci przysługiwać nawet wtedy, gdy w wyniku wypadku ucierpiała bliska dla Ciebie osoba, co skutkowało naruszeniem Twoich dóbr osobistych.
Nie jesteś pewny/na jakie masz prawa w związku z wypadkiem Zgłoś się do nas. To nic nie kosztuje.

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami