+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowanie za szkodę w pojeździe z polisy OC sprawcy zdarzenia drogowego

Odszkodowanie za szkodę w pojeździe z polisy OC sprawcy zdarzenia drogowego

Twój pojazd został uszkodzony w wyniku wypadku komunikacyjnego lub kolizji drogowej Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego samochodu lub przeszacował wartość pozostałości przy szkodzie całkowitej albo uważasz, że sporządzony przez Ubezpieczyciela kosztorys naprawy zaniża wartość przysługującego Ci odszkodowania Dobrze trafiłeś/łaś Pomożemy Ci uzyskać pieniądze, które w pełni zrekompensują Twoją szkodę.

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami