+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowanie za szkody w rolnictwie

Odszkodowanie za szkody w rolnictwie

Praca w gospodarstwie rolnym z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn niesie ze sobą wysokie ryzyko uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia, a nawet utraty życia. Jeśli zostałeś/łaś poszkodowany wskutek nieszczęśliwego wypadku na terenie gospodarstwa rolnego, mającego bezpośredni związek z prowadzeniem lub posiadaniem tego gospodarstwa, to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie z ubezpieczenia OC właściciela gospodarstwa rolnego z tytułu poniesionych kosztów leczenia, dojazdów do lekarzy, rehabilitacji czy pomocy osób trzecich. Ponadto przysługuje Ci prawo do zadośćuczynienia z tytułu cierpień fizycznych i psychicznych, które to ma zrekompensować Twoją krzywdę. Dodatkowo w konkretnych przypadkach może zostać Ci przyznana stosowna renta.
Jeżeli posiadasz ubezpieczenie upraw rolnych od zdarzeń losowych lub obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych od ognia i innych zdarzeń losowych i masz problem ze swoim odszkodowaniem, zgłoś się do nas Pomożemy Ci uzyskać jak najwyższe odszkodowanie.

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami