+48 724 003 455
pn-pt: 9:00 – 17:00
Odszkodowanie za wypadki sportowe

Odszkodowanie za wypadki sportowe

Uprawianie różnego rodzaju sportów jest coraz bardziej popularne. Wizyty na basenach, w aquaparkach stały się jedną z ulubionych rozrywek rodzin z dziećmi. Ponadto szaleństwa narciarzy na stoku sprzyjają różnego rodzaju wypadkom. Niestety, wraz ze wzrostem popularności wzrosła również liczba wypadków, które zdarzają się w związku z uprawianiem aktywności fizycznej. Za szkody poniesione w takich wypadkach można żądać odszkodowania od innych uczestników (jeżeli to oni spowodują wypadek) albo też od właściciela lub zarządcy obiektu, o ile poszkodowany wykaże winę takiego podmiotu za zaistniałe zdarzenie. Najczęściej chodzi tu o niewłaściwy stan obiektu lub też za dużą ilość innych uczestników. W określonych przypadkach właściciele aquaparków, lunaparków mogą odpowiadać na zasadzie ryzyka. Często są to wypadki stosunkowo niegroźne, jednak zdarzają się również wypadki bardzo poważne. Za szkody poniesione w takich wypadkach można żądać odszkodowania od właściciela lub zarządcy obiektu, o ile poszkodowany nie ponosi wyłącznej winy za jego powstanie lub też od ubezpieczyciela, jeśli właściciel/zarządca obiektu posiada ubezpieczenie OC od takich zdarzeń. Zostałeś poszkodowany w podobnej sytuacji i masz wątpliwości czy możesz dochodzić odszkodowania, zgłoś się do nas Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

Jak działamy

01
Kontakt z nami

Wybierasz dogodną dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, Skype, Facebook/Messenger i przekazujesz dokumentację w sprawie, w miarę możliwości odbierzemy ją od Ciebie osobiście.

02
Analiza Twojego przypadku

Przy pomocy profesjonalistów szczegółowo badamy sprawę, w tym oceniamy ryzyko finansowe i szacujemy wysokość rekompensaty.

03
Ustalenie harmonogramu działań

W zależności od Twojej sytuacji, gromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym kierujemy do właściwych, współpracujących z nami podmiotów w celu uzyskania najwyższej jakości usługi, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.

04
Podpisanie umowy

Sporządzamy dla Ciebie umowę i ustalamy wynagrodzenie prowizyjne od pomyślnie zakończonej sprawy.

05
Prowadzimy sprawę

Wszelka obsługa prawna sprawy, zarówno w postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też w ewentualnym postępowaniu sądowym będzie prowadzona przez współpracujących ze spółką profesjonalnych pełnomocników: radców prawnych i adwokatów, co podkreśla tylko fachowość i rzetelność naszych usług.

06
Zakończenie współpracy

W przypadku pozytywnie zakończonej sprawy otrzymujesz odszkodowanie/zadośćuczynienie które w pełni rekompensuje Twoją szkodę/krzywdę. Wszelkie koszty prowadzenia sprawy ponosimy MY.

Skontaktuj się z nami